Detail spoje » Tram 2
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   17:03
0,3 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   17:04
1 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   17:07
1,5 U Duhy Interaktivní plán dopravy   17:09
2 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   17:10
2,4 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   17:11
2,7 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   17:12
3,1 Brojova Interaktivní plán dopravy   17:13
3,7 Světovar Interaktivní plán dopravy 17:15  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020