Detail spoje » Tram 1/2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bolevec Interaktivní plán dopravy   13:49
0,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   13:50
1,2 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   13:51
1,6 Majakovského Interaktivní plán dopravy   13:52
1,9 Mozartova Interaktivní plán dopravy   13:53
2,1 U Gery Interaktivní plán dopravy   13:54
2,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   13:55
3,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   13:57
4,5 Jízdecká Interaktivní plán dopravy   14:00
4,7 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   14:01
5,2 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   14:03
5,7 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   14:04
6,1 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   14:05
6,5 Malesická Interaktivní plán dopravy   14:06
6,9 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   14:07
7,4 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   14:08
7,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   14:09
8 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   14:10
8,3 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   14:11
8,8 Skvrňany Interaktivní plán dopravy 14:12  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020