Detail spoje » Tram 1/2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bolevec Interaktivní plán dopravy   21:35
0,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   21:36
1,2 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   21:37
1,6 Majakovského Interaktivní plán dopravy   21:38
1,9 Mozartova Interaktivní plán dopravy   21:39
2,1 U Gery Interaktivní plán dopravy   21:40
2,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   21:41
3,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   21:42
4,5 Jízdecká Interaktivní plán dopravy   21:45
4,7 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   21:46
5,2 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   21:47
5,7 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   21:48
6,1 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   21:49
6,5 Malesická Interaktivní plán dopravy   21:50
6,9 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   21:51
7,4 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   21:52
7,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   21:53
8 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   21:54
8,3 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   21:55
8,8 Skvrňany Interaktivní plán dopravy 21:56  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020