Detail spoje » Tram 1/2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Skvrňany Interaktivní plán dopravy   5:04
0,2 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   5:05
0,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   5:06
0,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   5:07
1,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   5:08
1,6 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   5:09
2,1 Malesická Interaktivní plán dopravy   5:10
2,4 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   5:11
2,9 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   5:12
3,4 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   5:13
3,9 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   5:14
4,3 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   5:16
5,6 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   5:19
6,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   5:21
6,8 U Gery Interaktivní plán dopravy   5:22
7,1 Mozartova Interaktivní plán dopravy   5:23
7,3 Majakovského Interaktivní plán dopravy   5:24
7,7 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   5:25
8,4 Okounová Interaktivní plán dopravy   5:26
9,1 Bolevec Interaktivní plán dopravy 5:27  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020