Detail spoje » Tram 1/2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Skvrňany Interaktivní plán dopravy   10:03
0,2 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   10:04
0,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   10:05
0,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   10:06
1,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   10:07
1,6 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   10:08
2,1 Malesická Interaktivní plán dopravy   10:09
2,4 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   10:10
2,9 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   10:11
3,4 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   10:12
3,9 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   10:13
4,3 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   10:15
5,6 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   10:18
6,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   10:20
6,8 U Gery Interaktivní plán dopravy   10:21
7,1 Mozartova Interaktivní plán dopravy   10:22
7,3 Majakovského Interaktivní plán dopravy   10:23
7,7 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   10:24
8,4 Okounová Interaktivní plán dopravy   10:25
9,1 Bolevec Interaktivní plán dopravy 10:27  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020