Detail spoje » Tram 1/2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bolevec Interaktivní plán dopravy   10:34
0,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   10:35
1,2 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   10:36
1,6 Majakovského Interaktivní plán dopravy   10:37
1,9 Mozartova Interaktivní plán dopravy   10:38
2,1 U Gery Interaktivní plán dopravy   10:39
2,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   10:40
3,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   10:42
4,5 Jízdecká Interaktivní plán dopravy   10:45
4,7 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   10:46
5,2 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   10:48
5,7 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   10:49
6,1 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   10:50
6,5 Malesická Interaktivní plán dopravy   10:51
6,9 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   10:52
7,4 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   10:53
7,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   10:54
8 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   10:55
8,3 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   10:56
8,8 Skvrňany Interaktivní plán dopravy 10:57  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020