Detail spoje » Tram 1/2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Skvrňany Interaktivní plán dopravy   14:33
0,2 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   14:34
0,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   14:35
0,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   14:36
1,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   14:37
1,6 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   14:38
2,1 Malesická Interaktivní plán dopravy   14:39
2,4 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   14:40
2,9 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   14:41
3,4 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   14:42
3,9 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   14:43
4,3 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   14:45
5,6 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   14:48
6,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   14:50
6,8 U Gery Interaktivní plán dopravy   14:51
7,1 Mozartova Interaktivní plán dopravy   14:52
7,3 Majakovského Interaktivní plán dopravy   14:53
7,7 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   14:54
8,4 Okounová Interaktivní plán dopravy   14:55
9,1 Bolevec Interaktivní plán dopravy 14:57  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020