Detail spoje » Tram 1/2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Skvrňany Interaktivní plán dopravy   15:41
0,2 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   15:42
0,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   15:43
0,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   15:44
1,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   15:45
1,6 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   15:46
2,1 Malesická Interaktivní plán dopravy   15:47
2,4 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   15:48
2,9 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   15:49
3,4 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   15:50
3,9 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   15:51
4,3 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   15:53
5,6 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   15:56
6,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   15:58
6,8 U Gery Interaktivní plán dopravy   15:59
7,1 Mozartova Interaktivní plán dopravy   16:00
7,3 Majakovského Interaktivní plán dopravy   16:01
7,7 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   16:02
8,4 Okounová Interaktivní plán dopravy   16:03
9,1 Bolevec Interaktivní plán dopravy 16:05  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020