Detail spoje » Tram 1/2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Skvrňany Interaktivní plán dopravy   21:24
0,2 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   21:25
0,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   21:26
0,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   21:27
1,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   21:28
1,6 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   21:29
2,1 Malesická Interaktivní plán dopravy   21:30
2,4 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   21:31
2,9 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   21:32
3,4 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   21:33
3,9 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   21:34
4,3 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   21:36
5,6 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   21:39
6,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   21:41
6,8 U Gery Interaktivní plán dopravy   21:42
7,1 Mozartova Interaktivní plán dopravy   21:43
7,3 Majakovského Interaktivní plán dopravy   21:44
7,7 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   21:45
8,4 Okounová Interaktivní plán dopravy   21:46
9,1 Bolevec Interaktivní plán dopravy 21:47  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020