Detail spoje » Tram 1/2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bolevec Interaktivní plán dopravy   21:55
0,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   21:56
1,2 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   21:57
1,6 Majakovského Interaktivní plán dopravy   21:58
1,9 Mozartova Interaktivní plán dopravy   21:59
2,1 U Gery Interaktivní plán dopravy   22:00
2,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   22:01
3,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   22:02
4,5 Jízdecká Interaktivní plán dopravy   22:05
4,7 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   22:06
5,2 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   22:07
5,7 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   22:08
6,1 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   22:09
6,5 Malesická Interaktivní plán dopravy   22:10
6,9 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   22:11
7,4 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   22:12
7,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   22:13
8 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   22:14
8,3 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   22:15
8,8 Skvrňany Interaktivní plán dopravy 22:16  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020