Detail spoje » Tram 1/2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Skvrňany Interaktivní plán dopravy   6:54
0,2 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   6:55
0,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   6:56
0,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   6:57
1,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   6:58
1,6 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   6:59
2,1 Malesická Interaktivní plán dopravy   7:00
2,4 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   7:01
2,9 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   7:02
3,4 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   7:03
3,9 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   7:04
4,3 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   7:06
5,6 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   7:09
6,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   7:11
6,8 U Gery Interaktivní plán dopravy   7:12
7,1 Mozartova Interaktivní plán dopravy   7:13
7,3 Majakovského Interaktivní plán dopravy   7:14
7,7 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   7:15
8,4 Okounová Interaktivní plán dopravy   7:16
9,1 Bolevec Interaktivní plán dopravy 7:18  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020