Detail spoje » Tram 1/2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Skvrňany Interaktivní plán dopravy   14:48
0,2 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   14:49
0,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   14:50
0,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   14:51
1,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   14:52
1,6 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   14:53
2,1 Malesická Interaktivní plán dopravy   14:54
2,4 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   14:55
2,9 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   14:56
3,4 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   14:57
3,9 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   14:58
4,3 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   15:00
5,6 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   15:03
6,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   15:05
6,8 U Gery Interaktivní plán dopravy   15:06
7,1 Mozartova Interaktivní plán dopravy   15:07
7,3 Majakovského Interaktivní plán dopravy   15:08
7,7 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   15:09
8,4 Okounová Interaktivní plán dopravy   15:10
9,1 Bolevec Interaktivní plán dopravy 15:12  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020