Detail spoje » Tram 1/2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Skvrňany Interaktivní plán dopravy   21:34
0,2 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   21:35
0,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   21:36
0,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   21:37
1,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   21:38
1,6 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   21:39
2,1 Malesická Interaktivní plán dopravy   21:40
2,4 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   21:41
2,9 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   21:42
3,4 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   21:43
3,9 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   21:44
4,3 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   21:46
5,6 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   21:49
6,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   21:51
6,8 U Gery Interaktivní plán dopravy   21:52
7,1 Mozartova Interaktivní plán dopravy   21:53
7,3 Majakovského Interaktivní plán dopravy   21:54
7,7 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   21:55
8,4 Okounová Interaktivní plán dopravy   21:56
9,1 Bolevec Interaktivní plán dopravy 21:57  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020