Detail spoje » Tram 1/2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bolevec Interaktivní plán dopravy   22:05
0,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   22:06
1,2 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   22:07
1,6 Majakovského Interaktivní plán dopravy   22:08
1,9 Mozartova Interaktivní plán dopravy   22:09
2,1 U Gery Interaktivní plán dopravy   22:10
2,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   22:11
3,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   22:12
4,5 Jízdecká Interaktivní plán dopravy   22:15
4,7 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   22:16
5,2 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   22:17
5,7 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   22:18
6,1 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   22:19
6,5 Malesická Interaktivní plán dopravy   22:20
6,9 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   22:21
7,4 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   22:22
7,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   22:23
8 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   22:24
8,3 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   22:25
8,8 Skvrňany Interaktivní plán dopravy 22:26  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020