Detail spoje » Tram 1/2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Skvrňany Interaktivní plán dopravy   10:26
0,2 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   10:27
0,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   10:28
0,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   10:29
1,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   10:30
1,6 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   10:31
2,1 Malesická Interaktivní plán dopravy   10:32
2,4 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   10:33
2,9 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   10:34
3,4 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   10:35
3,9 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   10:36
4,3 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   10:38
5,6 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   10:41
6,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   10:43
6,8 U Gery Interaktivní plán dopravy   10:44
7,1 Mozartova Interaktivní plán dopravy   10:45
7,3 Majakovského Interaktivní plán dopravy   10:46
7,7 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   10:47
8,4 Okounová Interaktivní plán dopravy   10:48
9,1 Bolevec Interaktivní plán dopravy 10:50  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020