Detail spoje » Tram 1/2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bolevec Interaktivní plán dopravy   14:19
0,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   14:20
1,2 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   14:21
1,6 Majakovského Interaktivní plán dopravy   14:22
1,9 Mozartova Interaktivní plán dopravy   14:23
2,1 U Gery Interaktivní plán dopravy   14:24
2,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   14:25
3,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   14:27
4,5 Jízdecká Interaktivní plán dopravy   14:30
4,7 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   14:31
5,2 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   14:33
5,7 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   14:34
6,1 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   14:35
6,5 Malesická Interaktivní plán dopravy   14:36
6,9 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   14:37
7,4 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   14:38
7,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   14:39
8 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   14:40
8,3 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   14:41
8,8 Skvrňany Interaktivní plán dopravy 14:42  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020