Detail spoje » Tram 1/2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Skvrňany Interaktivní plán dopravy   14:56
0,2 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   14:57
0,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   14:58
0,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   14:59
1,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   15:00
1,6 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   15:01
2,1 Malesická Interaktivní plán dopravy   15:02
2,4 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   15:03
2,9 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   15:04
3,4 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   15:05
3,9 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   15:06
4,3 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   15:08
5,6 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   15:11
6,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   15:13
6,8 U Gery Interaktivní plán dopravy   15:14
7,1 Mozartova Interaktivní plán dopravy   15:15
7,3 Majakovského Interaktivní plán dopravy   15:16
7,7 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   15:17
8,4 Okounová Interaktivní plán dopravy   15:18
9,1 Bolevec Interaktivní plán dopravy 15:20  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020