Detail spoje » Tram 1/2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Skvrňany Interaktivní plán dopravy   6:04
0,2 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   6:05
0,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   6:06
0,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   6:07
1,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   6:08
1,6 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   6:09
2,1 Malesická Interaktivní plán dopravy   6:10
2,4 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   6:11
2,9 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   6:12
3,4 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   6:13
3,9 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   6:14
4,3 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   6:16
5,6 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   6:19
6,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   6:21
6,8 U Gery Interaktivní plán dopravy   6:22
7,1 Mozartova Interaktivní plán dopravy   6:23
7,3 Majakovského Interaktivní plán dopravy   6:24
7,7 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   6:25
8,4 Okounová Interaktivní plán dopravy   6:26
9,1 Bolevec Interaktivní plán dopravy 6:28  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020