Detail spoje » Tram 1/2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bolevec Interaktivní plán dopravy   13:34
0,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   13:35
1,2 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   13:36
1,6 Majakovského Interaktivní plán dopravy   13:37
1,9 Mozartova Interaktivní plán dopravy   13:38
2,1 U Gery Interaktivní plán dopravy   13:39
2,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   13:40
3,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   13:42
4,5 Jízdecká Interaktivní plán dopravy   13:45
4,7 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   13:46
5,2 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   13:48
5,7 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   13:49
6,1 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   13:50
6,5 Malesická Interaktivní plán dopravy   13:51
6,9 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   13:52
7,4 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   13:53
7,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   13:54
8 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   13:55
8,3 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   13:56
8,8 Skvrňany Interaktivní plán dopravy 13:57  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020