Detail spoje » Tram 1/2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Skvrňany Interaktivní plán dopravy   14:11
0,2 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   14:12
0,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   14:13
0,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   14:14
1,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   14:15
1,6 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   14:16
2,1 Malesická Interaktivní plán dopravy   14:17
2,4 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   14:18
2,9 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   14:19
3,4 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   14:20
3,9 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   14:21
4,3 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   14:23
5,6 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   14:26
6,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   14:28
6,8 U Gery Interaktivní plán dopravy   14:29
7,1 Mozartova Interaktivní plán dopravy   14:30
7,3 Majakovského Interaktivní plán dopravy   14:31
7,7 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   14:32
8,4 Okounová Interaktivní plán dopravy   14:33
9,1 Bolevec Interaktivní plán dopravy 14:35  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020