Detail spoje » Tram 1/2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Skvrňany Interaktivní plán dopravy   15:18
0,2 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   15:19
0,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   15:20
0,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   15:21
1,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   15:22
1,6 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   15:23
2,1 Malesická Interaktivní plán dopravy   15:24
2,4 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   15:25
2,9 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   15:26
3,4 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   15:27
3,9 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   15:28
4,3 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   15:30
5,6 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   15:33
6,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   15:35
6,8 U Gery Interaktivní plán dopravy   15:36
7,1 Mozartova Interaktivní plán dopravy   15:37
7,3 Majakovského Interaktivní plán dopravy   15:38
7,7 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   15:39
8,4 Okounová Interaktivní plán dopravy   15:40
9,1 Bolevec Interaktivní plán dopravy 15:42  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020