Detail spoje » Tram 1/2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Skvrňany Interaktivní plán dopravy   14:18
0,2 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   14:19
0,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   14:20
0,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   14:21
1,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   14:22
1,6 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   14:23
2,1 Malesická Interaktivní plán dopravy   14:24
2,4 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   14:25
2,9 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   14:26
3,4 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   14:27
3,9 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   14:28
4,3 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   14:30
5,6 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   14:33
6,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   14:35
6,8 U Gery Interaktivní plán dopravy   14:36
7,1 Mozartova Interaktivní plán dopravy   14:37
7,3 Majakovského Interaktivní plán dopravy   14:38
7,7 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   14:39
8,4 Okounová Interaktivní plán dopravy   14:40
9,1 Bolevec Interaktivní plán dopravy 14:42  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020