Detail spoje » Tram 1/2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Skvrňany Interaktivní plán dopravy   15:26
0,2 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   15:27
0,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   15:28
0,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   15:29
1,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   15:30
1,6 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   15:31
2,1 Malesická Interaktivní plán dopravy   15:32
2,4 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   15:33
2,9 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   15:34
3,4 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   15:35
3,9 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   15:36
4,3 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   15:38
5,6 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   15:41
6,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   15:43
6,8 U Gery Interaktivní plán dopravy   15:44
7,1 Mozartova Interaktivní plán dopravy   15:45
7,3 Majakovského Interaktivní plán dopravy   15:46
7,7 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   15:47
8,4 Okounová Interaktivní plán dopravy   15:48
9,1 Bolevec Interaktivní plán dopravy 15:50  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020