Detail spoje » Tram 1/2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Skvrňany Interaktivní plán dopravy   10:41
0,2 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   10:42
0,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   10:43
0,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   10:44
1,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   10:45
1,6 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   10:46
2,1 Malesická Interaktivní plán dopravy   10:47
2,4 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   10:48
2,9 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   10:49
3,4 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   10:50
3,9 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   10:51
4,3 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   10:53
5,6 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   10:56
6,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   10:58
6,8 U Gery Interaktivní plán dopravy   10:59
7,1 Mozartova Interaktivní plán dopravy   11:00
7,3 Majakovského Interaktivní plán dopravy   11:01
7,7 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   11:02
8,4 Okounová Interaktivní plán dopravy   11:03
9,1 Bolevec Interaktivní plán dopravy 11:05  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020