Detail spoje » Tram 4
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   4:32
1,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   4:35
1,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   4:37
2,2 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   4:38
2,7 U Družby Interaktivní plán dopravy   4:39
3,1 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   4:40
3,5 Severka Interaktivní plán dopravy   4:41
3,9 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   4:42
4,6 Košutka Interaktivní plán dopravy 4:43  



Verze JŘ: 13:36_11.08.2020