Detail spoje » Tram 4
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   16:27
0,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   16:29
0,8 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   16:30
1,2 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   16:31
1,6 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   16:32
2 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   16:33
2,4 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   16:35
2,7 U Práce Interaktivní plán dopravy   16:36
3 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   16:38
4,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   16:41
4,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   16:43
5,2 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   16:44
5,7 U Družby Interaktivní plán dopravy   16:45
6,1 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   16:46
6,5 Severka Interaktivní plán dopravy   16:47
6,9 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   16:48
7,6 Košutka Interaktivní plán dopravy 16:51  



Verze JŘ: 13:36_11.08.2020