Detail spoje » Tram 4 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   4:20
1,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   4:23
1,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   4:25
2,2 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   4:26
2,7 U Družby Interaktivní plán dopravy   4:27
3,1 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   4:28
3,5 Severka Interaktivní plán dopravy   4:29
3,9 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   4:30
4,6 Košutka Interaktivní plán dopravy 4:31  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020