Detail spoje » Tram 4
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Košutka Interaktivní plán dopravy   16:18
0,5 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   16:19
1 Severka Interaktivní plán dopravy   16:20
1,4 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   16:21
1,8 U Družby Interaktivní plán dopravy   16:22
2,3 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   16:24
2,6 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   16:25
3,2 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   16:27
4,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   16:30
4,8 U Práce Interaktivní plán dopravy   16:32
5,1 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   16:33
5,5 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   16:35
5,8 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   16:36
6,2 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   16:37
6,6 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   16:38
6,7 Borský park Interaktivní plán dopravy   16:39
7,3 Bory Interaktivní plán dopravy   16:40
8 Technická Interaktivní plán dopravy   16:41
8,6 Univerzita Interaktivní plán dopravy 16:43  



Verze JŘ: 13:36_11.08.2020