Detail spoje » Tram 4 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Košutka Interaktivní plán dopravy   4:39
0,5 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   4:40
1 Severka Interaktivní plán dopravy   4:41
1,4 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   4:42
1,8 U Družby Interaktivní plán dopravy   4:43
2,3 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   4:45
2,6 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   4:46
3,2 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   4:47
4,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   4:50
4,8 U Práce Interaktivní plán dopravy   4:52
5,1 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   4:53
5,5 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   4:54
5,8 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   4:55
6,2 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   4:56
6,6 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   4:57
6,7 Borský park Interaktivní plán dopravy   4:58
7,3 Bory Interaktivní plán dopravy   4:59
8 Technická Interaktivní plán dopravy   5:00
8,6 Univerzita Interaktivní plán dopravy 5:02  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020