Detail spoje » Tram 4 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Košutka Interaktivní plán dopravy   5:00
0,5 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   5:01
1 Severka Interaktivní plán dopravy   5:02
1,4 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   5:03
1,8 U Družby Interaktivní plán dopravy   5:04
2,3 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   5:06
2,6 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   5:07
3,2 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   5:08
4,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   5:11
4,8 U Práce Interaktivní plán dopravy   5:13
5,1 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   5:14
5,5 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   5:16
5,8 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   5:17
6,2 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   5:18
6,6 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   5:19
6,7 Borský park Interaktivní plán dopravy   5:20
7,3 Bory Interaktivní plán dopravy   5:21
8 Technická Interaktivní plán dopravy   5:22
8,6 Univerzita Interaktivní plán dopravy 5:24  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020