Detail spoje » Tram 4
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   15:57
0,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   15:59
0,8 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   16:00
1,2 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   16:01
1,6 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   16:02
2 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   16:03
2,4 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   16:05
2,7 U Práce Interaktivní plán dopravy   16:06
3 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   16:08
4,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   16:11
4,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   16:13
5,2 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   16:14
5,7 U Družby Interaktivní plán dopravy   16:15
6,1 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   16:16
6,5 Severka Interaktivní plán dopravy   16:17
6,9 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   16:18
7,6 Košutka Interaktivní plán dopravy 16:21  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020