Detail spoje » Tram 4 R
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Košutka Interaktivní plán dopravy   16:33
0,5 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   16:34
1 Severka Interaktivní plán dopravy   16:35
1,4 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   16:36
1,8 U Družby Interaktivní plán dopravy   16:37
2,3 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   16:39
2,6 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   16:40
3,2 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   16:42
4,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   16:45
4,8 U Práce Interaktivní plán dopravy   16:47
5,1 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   16:48
5,5 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   16:50
5,8 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   16:51
6,2 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   16:52
6,6 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   16:53
6,7 Borský park Interaktivní plán dopravy   16:54
7,4 Bory Interaktivní plán dopravy 16:56  
INFO: spoj jede pouze do zastávky quot;Boryquot;



Verze JŘ: 13:36_11.08.2020