Detail spoje » Bus 30 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   17:02
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   17:03
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   17:05
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   17:09
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   17:10
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   17:11
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   17:12
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   17:14
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   17:16
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   17:17
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   17:17
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   17:18
8,8 Husův park Interaktivní plán dopravy   17:20
9,3 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   17:21
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   17:23
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   17:24
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   17:26
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   17:27
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   17:29
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   17:31
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   17:32
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   17:34
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   17:35
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   17:37
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   17:39
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   17:41
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   17:42
18,1 Borský park Interaktivní plán dopravy   17:44
18,9 Bory Interaktivní plán dopravy 17:46  
INFO: jede jen do zastávky quot;Boryquot;



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020