Detail spoje » Bus 30 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   16:42
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   16:43
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   16:45
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   16:49
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   16:50
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   16:51
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   16:52
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   16:54
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   16:56
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   16:57
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   16:57
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   16:58
8,8 Husův park Interaktivní plán dopravy   17:00
9,3 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   17:01
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   17:03
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   17:04
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   17:06
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   17:07
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   17:09
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   17:11
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   17:12
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   17:14
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   17:15
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   17:17
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   17:19
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   17:21
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   17:22
18,1 Borský park Interaktivní plán dopravy   17:24
18,9 Bory Interaktivní plán dopravy 17:26  
INFO: jede jen do zastávky quot;Boryquot;



Verze JŘ: 13:36_11.08.2020