Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   16:24
0,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   16:26
1,5 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   16:27
2,2 Šimerova Interaktivní plán dopravy   16:28
3,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   16:30
3,8 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   16:31
4,7 Vodárna Interaktivní plán dopravy   16:33
5,3 Slovany Interaktivní plán dopravy   16:35
5,6 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   16:36
6,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   16:37
6,8 Částkova Interaktivní plán dopravy   16:39
7,4 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   16:40
8 U Astry Interaktivní plán dopravy   16:42
8,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   16:43
9 Opavská Interaktivní plán dopravy   16:45
9,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   16:46
9,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   16:47
10,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   16:48
11 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   16:49
11,8 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   16:50
12,4 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   16:51
13,2 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   16:52
14,1 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   16:54
14,7 Okounová Interaktivní plán dopravy   16:56
15,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   16:57
15,8 Komenského Interaktivní plán dopravy   16:59
16,2 Severka Interaktivní plán dopravy   17:00
16,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   17:02
17,8 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   17:05
18,7 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 17:08  



Verze JŘ: 13:36_11.08.2020