Detail spoje » Bus 30 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   17:22
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   17:23
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   17:25
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   17:29
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   17:30
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   17:31
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   17:32
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   17:34
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   17:36
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   17:37
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   17:37
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   17:38
8,8 Husův park Interaktivní plán dopravy   17:40
9,3 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   17:41
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   17:43
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   17:44
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   17:46
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   17:47
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   17:49
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   17:51
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   17:52
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   17:54
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   17:55
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   17:57
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   17:59
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   18:01
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   18:02
18,1 Borský park Interaktivní plán dopravy   18:04
18,9 Bory Interaktivní plán dopravy 18:06  
INFO: jede jen do zastávky quot;Boryquot;



Verze JŘ: 13:36_11.08.2020