Detail spoje » Bus 30 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   17:12
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   17:13
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   17:15
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   17:19
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   17:20
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   17:21
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   17:22
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   17:24
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   17:26
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   17:27
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   17:27
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   17:28
8,8 Husův park Interaktivní plán dopravy   17:30
9,3 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   17:31
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   17:33
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   17:34
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   17:36
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   17:37
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   17:39
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   17:41
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   17:42
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   17:44
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   17:45
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   17:47
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   17:49
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   17:51
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   17:52
18,1 Borský park Interaktivní plán dopravy   17:54
18,9 Bory Interaktivní plán dopravy 17:56  
INFO: jede jen do zastávky quot;Boryquot;



Verze JŘ: 13:36_11.08.2020