Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   17:14
0,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   17:16
1,5 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   17:17
2,2 Šimerova Interaktivní plán dopravy   17:18
3,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   17:20
3,8 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   17:21
4,7 Vodárna Interaktivní plán dopravy   17:23
5,3 Slovany Interaktivní plán dopravy   17:25
5,6 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   17:26
6,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   17:27
6,8 Částkova Interaktivní plán dopravy   17:29
7,4 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   17:30
8 U Astry Interaktivní plán dopravy   17:32
8,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   17:33
9 Opavská Interaktivní plán dopravy   17:35
9,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   17:36
9,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   17:37
10,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   17:38
11 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   17:39
11,8 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   17:40
12,4 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   17:41
13,2 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   17:42
14,1 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   17:44
14,7 Okounová Interaktivní plán dopravy   17:46
15,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   17:47
15,8 Komenského Interaktivní plán dopravy   17:49
16,2 Severka Interaktivní plán dopravy   17:50
16,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   17:52
17,8 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   17:55
18,7 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 17:58  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020