Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   5:24
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   5:25
1,4 Panasonic Interaktivní plán dopravy   5:26
2,1 Vltava Interaktivní plán dopravy   5:27
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   5:28
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   5:29
4 Bory Interaktivní plán dopravy   5:31
4,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   5:32
5,5 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   5:33
6,2 Šimerova Interaktivní plán dopravy   5:34
7,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   5:36
7,8 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   5:37
8,7 Vodárna Interaktivní plán dopravy   5:39
9,3 Slovany Interaktivní plán dopravy   5:41
9,6 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   5:42
10,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   5:43
10,8 Částkova Interaktivní plán dopravy   5:45
11,4 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   5:46
12 U Astry Interaktivní plán dopravy   5:47
12,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   5:48
13 Opavská Interaktivní plán dopravy   5:50
13,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   5:51
13,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   5:52
14,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   5:53
15 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   5:54
15,8 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   5:55
16,4 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   5:56
17,2 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   5:57
18,1 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   5:59
18,7 Okounová Interaktivní plán dopravy   6:01
19,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   6:02
19,8 Komenského Interaktivní plán dopravy   6:03
20,2 Severka Interaktivní plán dopravy   6:04
20,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   6:05
21,8 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   6:07
22,7 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 6:10  



Verze JŘ: 13:36_11.08.2020