Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   17:04
0,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   17:06
1,5 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   17:07
2,2 Šimerova Interaktivní plán dopravy   17:08
3,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   17:10
3,8 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   17:11
4,7 Vodárna Interaktivní plán dopravy   17:13
5,3 Slovany Interaktivní plán dopravy   17:15
5,6 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   17:16
6,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   17:17
6,8 Částkova Interaktivní plán dopravy   17:19
7,4 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   17:20
8 U Astry Interaktivní plán dopravy   17:22
8,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   17:23
9 Opavská Interaktivní plán dopravy   17:25
9,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   17:26
9,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   17:27
10,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   17:28
11 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   17:29
11,8 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   17:30
12,4 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   17:31
13,2 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   17:32
14,1 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   17:34
14,7 Okounová Interaktivní plán dopravy   17:36
15,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   17:37
15,8 Komenského Interaktivní plán dopravy   17:39
16,2 Severka Interaktivní plán dopravy   17:40
16,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   17:42
17,8 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   17:45
18,7 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 17:48  



Verze JŘ: 13:36_11.08.2020