Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   16:54
0,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   16:56
1,5 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   16:57
2,2 Šimerova Interaktivní plán dopravy   16:58
3,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   17:00
3,8 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   17:01
4,7 Vodárna Interaktivní plán dopravy   17:03
5,3 Slovany Interaktivní plán dopravy   17:05
5,6 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   17:06
6,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   17:07
6,8 Částkova Interaktivní plán dopravy   17:09
7,4 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   17:10
8 U Astry Interaktivní plán dopravy   17:12
8,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   17:13
9 Opavská Interaktivní plán dopravy   17:15
9,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   17:16
9,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   17:17
10,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   17:18
11 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   17:19
11,8 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   17:20
12,4 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   17:21
13,2 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   17:22
14,1 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   17:24
14,7 Okounová Interaktivní plán dopravy   17:26
15,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   17:27
15,8 Komenského Interaktivní plán dopravy   17:29
16,2 Severka Interaktivní plán dopravy   17:30
16,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   17:32
17,8 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   17:35
18,7 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 17:38  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020