Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   17:24
0,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   17:26
1,5 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   17:27
2,2 Šimerova Interaktivní plán dopravy   17:28
3,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   17:30
3,8 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   17:31
4,7 Vodárna Interaktivní plán dopravy   17:33
5,3 Slovany Interaktivní plán dopravy   17:35
5,6 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   17:36
6,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   17:37
6,8 Částkova Interaktivní plán dopravy   17:39
7,4 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   17:40
8 U Astry Interaktivní plán dopravy   17:42
8,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   17:43
9 Opavská Interaktivní plán dopravy   17:45
9,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   17:46
9,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   17:47
10,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   17:48
11 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   17:49
11,8 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   17:50
12,4 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   17:51
13,2 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   17:52
14,1 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   17:54
14,7 Okounová Interaktivní plán dopravy   17:56
15,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   17:57
15,8 Komenského Interaktivní plán dopravy   17:59
16,2 Severka Interaktivní plán dopravy   18:00
16,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   18:02
17,8 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   18:05
18,7 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 18:08  



Verze JŘ: 13:36_11.08.2020