Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   16:52
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   16:53
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   16:55
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   16:59
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   17:00
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   17:01
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   17:02
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   17:04
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   17:06
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   17:07
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   17:07
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   17:08
8,8 Husův park Interaktivní plán dopravy   17:10
9,3 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   17:11
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   17:13
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   17:14
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   17:16
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   17:17
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   17:19
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   17:21
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   17:22
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   17:24
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   17:25
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   17:27
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   17:29
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   17:31
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   17:32
18,1 Borský park Interaktivní plán dopravy   17:34
18,6 Bory Interaktivní plán dopravy   17:35
19,5 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   17:37
20,3 U Letiště Interaktivní plán dopravy   17:39
20,8 Vltava Interaktivní plán dopravy   17:40
21,3 Panasonic Interaktivní plán dopravy   17:41
22,1 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   17:42
23,2 Borská pole Interaktivní plán dopravy 17:44  



Verze JŘ: 13:36_11.08.2020