Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   18:07
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   18:08
1,4 Panasonic Interaktivní plán dopravy   18:09
2,1 Vltava Interaktivní plán dopravy   18:10
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   18:11
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   18:12
4 Bory Interaktivní plán dopravy   18:14
4,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   18:16
5,5 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   18:17
6,2 Šimerova Interaktivní plán dopravy   18:18
7,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   18:20
7,8 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   18:21
8,7 Vodárna Interaktivní plán dopravy   18:23
9,3 Slovany Interaktivní plán dopravy   18:25
9,6 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   18:26
10,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   18:27
10,8 Částkova Interaktivní plán dopravy   18:29
11,4 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   18:30
12 U Astry Interaktivní plán dopravy   18:32
12,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   18:33
13 Opavská Interaktivní plán dopravy   18:35
13,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   18:36
13,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   18:37
14,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   18:38
15 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   18:39
15,8 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   18:40
16,4 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   18:41
17,2 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   18:42
18,1 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   18:44
18,7 Okounová Interaktivní plán dopravy   18:46
19,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   18:47
19,8 Komenského Interaktivní plán dopravy   18:48
20,2 Severka Interaktivní plán dopravy   18:49
20,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   18:51
21,8 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   18:53
22,7 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 18:56  



Verze JŘ: 13:36_11.08.2020