Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   16:34
0,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   16:36
1,5 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   16:37
2,2 Šimerova Interaktivní plán dopravy   16:38
3,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   16:40
3,8 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   16:41
4,7 Vodárna Interaktivní plán dopravy   16:43
5,3 Slovany Interaktivní plán dopravy   16:45
5,6 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   16:46
6,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   16:47
6,8 Částkova Interaktivní plán dopravy   16:49
7,4 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   16:50
8 U Astry Interaktivní plán dopravy   16:52
8,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   16:53
9 Opavská Interaktivní plán dopravy   16:55
9,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   16:56
9,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   16:57
10,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   16:58
11 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   16:59
11,8 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   17:00
12,4 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   17:01
13,2 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   17:02
14,1 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   17:04
14,7 Okounová Interaktivní plán dopravy   17:06
15,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   17:07
15,8 Komenského Interaktivní plán dopravy   17:09
16,2 Severka Interaktivní plán dopravy   17:10
16,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   17:12
17,8 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   17:15
18,7 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 17:18  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020