Detail spoje » Bus 30 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   17:32
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   17:33
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   17:35
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   17:39
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   17:40
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   17:41
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   17:42
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   17:44
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   17:46
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   17:47
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   17:47
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   17:48
8,8 Husův park Interaktivní plán dopravy   17:50
9,3 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   17:51
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   17:53
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   17:54
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   17:56
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   17:57
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   17:59
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   18:01
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   18:02
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   18:04
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   18:05
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   18:07
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   18:09
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   18:11
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   18:12
18,1 Borský park Interaktivní plán dopravy   18:14
18,9 Bory Interaktivní plán dopravy 18:16  
INFO: jede jen do zastávky quot;Boryquot;



Verze JŘ: 13:36_11.08.2020