Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   4:49
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   4:50
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   4:52
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   4:55
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   4:56
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   4:57
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   4:58
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   5:00
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   5:02
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   5:03
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   5:03
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   5:04
8,8 Husův park Interaktivní plán dopravy   5:06
9,3 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   5:07
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   5:09
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   5:10
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   5:12
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   5:13
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   5:15
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   5:17
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   5:18
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   5:20
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   5:21
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   5:23
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   5:25
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   5:27
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   5:28
18,1 Borský park Interaktivní plán dopravy   5:30
18,6 Bory Interaktivní plán dopravy   5:31
19,5 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   5:33
20,3 U Letiště Interaktivní plán dopravy   5:35
20,8 Vltava Interaktivní plán dopravy   5:36
21,3 Panasonic Interaktivní plán dopravy   5:37
22,1 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   5:38
23,2 Borská pole Interaktivní plán dopravy 5:40  



Verze JŘ: 13:36_11.08.2020