Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   5:54
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   5:55
1,4 Panasonic Interaktivní plán dopravy   5:56
2,1 Vltava Interaktivní plán dopravy   5:57
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   5:58
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   5:59
4 Bory Interaktivní plán dopravy   6:01
4,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   6:03
5,5 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   6:04
6,2 Šimerova Interaktivní plán dopravy   6:05
7,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   6:07
7,8 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   6:08
8,7 Vodárna Interaktivní plán dopravy   6:10
9,3 Slovany Interaktivní plán dopravy   6:12
9,6 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   6:13
10,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   6:14
10,8 Částkova Interaktivní plán dopravy   6:16
11,4 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   6:17
12 U Astry Interaktivní plán dopravy   6:19
12,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   6:20
13 Opavská Interaktivní plán dopravy   6:22
13,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   6:23
13,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   6:24
14,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   6:25
15 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   6:26
15,8 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   6:27
16,4 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   6:28
17,2 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   6:29
18,1 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   6:31
18,7 Okounová Interaktivní plán dopravy   6:33
19,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   6:34
19,8 Komenského Interaktivní plán dopravy   6:36
20,2 Severka Interaktivní plán dopravy   6:37
20,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   6:38
21,8 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   6:40
22,7 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 6:43  



Verze JŘ: 13:36_11.08.2020