Detail spoje » Bus 26 Y NP L
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   21:48
0,3 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   21:48
1,7 Chaty Interaktivní plán dopravy   21:50
2,5 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   21:51
3,1 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   21:53
3,7 Severní Interaktivní plán dopravy   21:54
4,3 Valcha Interaktivní plán dopravy   21:55
7,2 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   21:59
7,8 Lhota Interaktivní plán dopravy 22:01  
INFO: nejede 31.12.
INFO: jede jen do zastávky quot;Lhotaquot;



Verze JŘ: 14:12_13.08.2020