Detail spoje » Bus 26 Y NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Lhota Interaktivní plán dopravy   22:10
0,6 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   22:11
2,1 Lašitov Interaktivní plán dopravy   22:13
3,5 Valcha Interaktivní plán dopravy   22:15
4,1 Severní Interaktivní plán dopravy   22:16
4,7 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   22:17
5,3 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   22:18
6,1 Chaty Interaktivní plán dopravy   22:19
7,4 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   22:21
8,2 Bory Interaktivní plán dopravy 22:23  
INFO: nejede 31.12.



Verze JŘ: 14:12_13.08.2020